Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кубок Європи FIBA: відомі потенційні суперники українських клубів у другому раунді

Кубок Європи FIBA: відомі потенційні суперники українських клубів у другому раунді

Для виходу у другий груповий раунд Дніпру потрібно перемогти у заключному матчі болгарський Левськи із будь-яким рахунком та чекати на виїзну перемогу Київ-Баскета над Цмокі-Мінськом — також із будь-яким рахунком.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, якщо обидві умови будуть виконані, у другому груповому раунді будуть представлені два українських клуби — кияни вийдуть з першого місця, а Дніпро — з другого.
Якщо Київ-Баскет програє свій заключний матч, то переможцем квартету стане Цмокі-Мінськи, а кияни посядуть друге місце. Дніпро у такому випадку завершить свій виступ на євроарені.

Якщо Київ-Баскет вийде до другого групового раунду з першого місця, то команда Айнарса Багатскіса зіграє в квартеті з Ландстеде (Нідерланди), Бакен Бірз (Данія) та Вентспілсом (Латвія).
Якщо столичний клуб вийде у наступний раунд з другого місця в групі, то його суперниками будуть Іроні (Ізраїль), Єнісєй (Росія) та Орадя (Румунія). Ці суперники також є потенційними опонентами Дніпра, якщо команда Дениса Журавльова подолає перший груповий раунд.
Вище другого місця Дніпро, якому у заключному турі необхідно перемагати вдома Левськи та чекати на перемогу Київ-Баскета в Мінську, піднятись не зможе. Кияни, якщо завершать перший груповий раунд перемогою, гарантують собі перше місце, якщо програють – вийдуть з другого.

поширити новину: