Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі медики поділилися досвідом з учасниками секції АМУ з питань охорони здоров’я

Кременчуцькі медики поділилися досвідом з учасниками секції АМУ з питань охорони здоров’я

31 жовтня – 1 листопада у Кременчуці проходить засідання секції Асоціації міст України з питань охорони здоров’я.  Сьогодні представники галузі охорони здоров’я з більше ніж 20  міст України відвідали  КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»», де познайомилися з роботою лікувального закладу.

Керівник лікарні Оксана Корлякова розповіла колегам про роботу закладу, впровадження передових сучасних технологій, про соціально-медичні програми, які  успішно тут працюють, та проведені завдяки додатковому фінансуванню з міського бюджету капітальні ремонти відділень. Учасники заходу оглянули  кардіологічне та реанімаційне відділення.  Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Директор комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» Віктор Скачко поділився  досвідом роботи одного з найперших комунальних медичних підприємств, а Марія Чорнявська, директор КНМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» м. Кременчука, розповіла  про успішний досвід одного з найбільших ЦПМСД в Україні.

Обговорили медики і проблемні питання медичної реформи, які необхідно порушувати перед Міністерством охорони здоров’я України.

 

Система Orphus Поделиться на fb