Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук стане першим містом в Україні, де людей перевозитимуть електротранспортом на автономному ходу

Кременчук стане першим містом в Україні, де людей перевозитимуть електротранспортом на автономному ходу

Запуск тролейбусів, в яких будуть встановлені підсилені батарейні комплекси, має відбутися вже цього року.

Їздитиме цей транспорт новим тролейбусним маршрутом «1+»  в кварталі 304 від Колісного заводу до Петрівки. Про це на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомив міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста зазначив, що фахівці в сфері електротранспорту називають кременчуцький проект унікальним, бо в місті вперше в Україні на маршрутах, де немає тролейбусного сполучення, перевезення пасажирів здійснюватиметься електротранспортом на автономному ходу. Наразі на КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» проводяться роботи з налагодження посилених батарейних комплексів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагадаємо, до цього часу тролейбусного сполучення в кварталі 304  на відрізку автошляху від Колісного заводу до Петрівки через відсутність контактних ліній не було. З появою ж  в автопарку КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» нового сучасного електротранспорту з автономним ходом пуск тролейбусів у віддалений мікрорайон міста став  можливим.  Для цього поточного року шляховики провели в ньому дорожні роботи з облаштуванням тролейбусного розвороту.