Ви тут:
Суспільство Україна 

Командувач об’єднаних сил привітав сержантів ЗСУ з професійним святом

Командувач об’єднаних сил привітав сержантів ЗСУ з професійним святом

Для примноження військових традицій сержантського і старшинського складу ЗСУ, Указом №153/2019 від 19 квітня 2019 року Президент України установив День сержанта Збройних Сил України. Його відзначають щороку, 18 листопада.

З цієї нагоди держанський склад ЗСУ привітав з професійним святом командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

“Сержант – це лідер для солдатів, зразок для підлеглих, опора для командира. Честь сержанта – це внутрішня гідність, благородство душі, чистота совісті, бездоганність поведінки на службі та в побуті.
Девіз сержанта – честь, відповідальність, професіоналізм. Важко переоцінити роль сержанта у військовому колективі, адже саме від його особистих командирських якостей сьогодні залежить виконання завдання підрозділом.
З нагоди свята висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям – за розуміння та підтримку у подоланні труднощів військової служби.
Щиро бажаю вам доброго здоров’я, щастя, нових звершень задля зміцнення військової могутності нашої Батьківщини. Слава сержантам! Слава Україні!”, – йдеться у привітанні.