Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Колектив з Глобиного переміг на Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва

Колектив з Глобиного переміг на Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва

Чотири основні нагороди з Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Парад зірок», який проходив у м. Харкові, привезли до рідної Глобинщини учасники Зразкового аматорського колективу народного танцю «Сузіря». Вони вибороли три перші місця в усіх номінаціях та найвищу нагороду «Гран-прі».

У конкурсі брало участь понад 80 колективів, а це більше 1000 учасників.

Аматорський колектив народного танцю «Сузіря» створений у 2015 році, на сьогоднішній день налічує 35 учасників, віком від 8 до 16 років. Засновник та художній керівник колективу – Сергій Рибальченко.

За роки свого існування колектив став переможцем багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних фестивалів та конкурсів. У розмові з керівником колективу дізнаємось, що жодного разу у його вихованців не було програшів, завжди вони мали або перші місця, або Гран-прі. Сергій Іванович дякує Глобинській міській раді за постійну фінансову підтримку, адже минулого року за кошти міського бюджету для танцювального колективу придбані нові сценічні костюми, а також постійно фінансуються транспортні витрати на перевезення юних талантів до місць проведення конкурсів та фестивалів.