Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін призначив керівника “Укравтодору”

Кабмін призначив керівника “Укравтодору”

Кабінет міністрів України призначив новим головою “Укравтодору” депутата від “Слуги народу” Олександра Кубракова.

Кабінет міністрів України на засіданні в п’ятницю призначив главою Державного агентства України автомобільних доріг України експерта IT-ринку і ринку мобільного зв’язку “Офісу ефективного регулювання” Олександра Кубракова. Про це інформує Урядовий портал.

Першочерговим завданням Укравтодору Олександр Кубраков назвав повне оновлення керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а також керівництва ДАК «Автомобільні дороги України». Майбутній голова Укравтодору також планує зробити ревізію підготовки до зимового сезону та підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік.

Найближчим часом, за словами Олександра Кубракова, також планується оголошення міжнародного тендеру на добудову запорізького мосту та підписання кредитної угоди з ЄБРР та ЄІБ на загальну суму 900 млн євро. Для збільшення фінансування Дорожнього фонду Уряд буде залучати кошти іноземних партнерів.

Олександр Кубраков — народний депутат України 9-го скликання. За час роботи в Парламенті подав 16 законопроектів, з яких 12 вже ухвалили, 4 ще доопрацьовуються. Зокрема, є автором ухваленого законопроекту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення.

Кубраков також автор прийнятого Парламентом законопроекту №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг. Документ дозволить досягти високого рівня безпеки дорожнього руху, знизить аварійність на дорогах та тяжкість наслідків ДТП.

Серед інших законодавчих ініціатив новообраного голови Укравтодору

— законопроект №1064 про внесення змін до Бюджетного кодексу про джерела фінансування Дорожнього фонду;

— законопроект №1182-1 про внутрішній водний транспорт, який регулює правові відносини в галузі;

— законопроект №2234 про визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.

поширити новину: