Ви тут:
Р Суспільство 

ІТ-сервіси ПриватБанку допоможуть жителям Полтави та Пирятина проголосувати за проекти бюджетів участі

ІТ-сервіси ПриватБанку допоможуть жителям Полтави та Пирятина проголосувати за проекти бюджетів участі

ПриватБанк пропонує жителям Полтави та Пирятина долучитися до когорти українців, які долучилися до процесу перетворення рідних міст на зразкові, шляхом електронного голосування за запропоновані проєктні пропозиції. Про це повідомляють у пресслужбі ПриватБанку.

11 листопада, стартували голосування за проекти партиципаторного бюджетування Полтави та громадський бюджет Пирятинської ОТГ, які триватимуть до 26 та 25 листопада відповідно.

Віддати свій голос за один із 25 проектів Пирятинської громади чи 103 проектів Полтави ПриватБанк пропонує онлайн на сайті, авторизувавшись через BankID, або в терміналах самообслуговування.

З метою розвитку е-демократії в Україні, ПриватБанк долучився до швейцарсько-української програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” EGAP. Зручний електронний сервіс допоможе жителям Полтави та Пирятина, шляхом голосування обрати, на які проекти витратити кошти місцевих громад.

Наразі до сервісу підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України. Клієнти ПриватБанку, зареєстровані в цих населених пунктах, можуть впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування через Приват24 або у терміналах самообслуговування.

ПриватБанк надав можливість полтавцям здійснити своє волевиявлення як в електронному вигляді, так і в 117 терміналах самообслуговування ПриватБанку у Полтаві та 9 ТСО у Пирятині. Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню “Голосування за проекти міст” обрати потрібний проект та проголосувати. Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків.

Довідково: “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP) – швейцарсько-українська програма, яка фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, та виконується Фондом Східна Європа та Innovabridge Foundation. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

поширити новину: