Ви тут:
Суспільство Україна 

Гончарук представив нового керівника Укравтодору

Гончарук представив нового керівника Укравтодору

19 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив колективу нового керівника Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, який призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу.

«Суспільство очікує, щоб в Україні були якісні дороги і викорінена корупція. Це першочергове завдання нового керівника відомства. Для цього нам потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. В чесності та професіоналізмі Олександра Кубракова – не сумніваюсь», – сказав Голова Уряду.

Першочергове завдання Олександру Кубракову на посаді – повністю оновити керівній склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК «Автомобільні дороги України». Про це інформує Урядовий портал.

Олексій Гончарук також закликав нечесних держслужбовців самим звільнятися: «Ті, хто належить до схем – одразу звільняйтеся. Це моя принципова позиція. Більше того, у нас нульова толерантність до корупції. Тому закликаю нового Голову Укравтодору створити прозорі умови закупок у відомстві».

Одним із найважливіших проектів Голова Уряду назвав будівництво запорізького моста. Тому пріоритетне завдання нового керівництва Укравтодору – підготувати документацію та оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту.

Прем’єр-міністр також наголосив, що в Бюджеті-2020 закладена рекордна сума на інфраструктуру. Зокрема, на ремонт та утримання доріг державного значення передбачено 33,4 млрд грн, вдвічі збільшено суму на безпеку дорожнього руху.

Серед завдань нового Голови Укравтодору:

  • підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік;
  • зробити ревізію підготовки до зими;
  • посилити роботу з міжнародними партнерами для залучення інвестицій на будівництво доріг.

Відповідно до Програми дій Уряду протягом наступних п’яти років заплановано привести до нормативного стану 24 тис. км доріг національного значення. Такі ж амбітні плани і щодо відновлення місцевих доріг.

За словами Прем’єр-міністра, для виконання такого плану потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору – Олександр Кубраков зарекомендував себе як професіонал під час будівництва траси «Запоріжжя-Маріуполь».

поширити новину: