Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА розповів про перші кроки на посаді

Голова Полтавської ОДА розповів про перші кроки на посаді

12 листопада перший заступник керівника офісу президента Сергій Трофімов представив голову Полтавської ОДА — Олега Синєгубова.

Моє основне завдання – це наведення порядку та зміна місцевої влади, щоб люди відчули зміни на краще. Буде зроблений повний аудит всіх рішень, які приймалися, щодо їхньої законності. Першу програму розвитку регіону ми презентуємо через місяць”, – сказав Олег Синєгубов.

Сергій Трофімов назвав ключові показники, які приведуть до розвитку області: нульова толерантність до корупції, завершення реформи децентралізації, залучення інвестицій у регіон. Також він надав перші доручення: провести аудит та перевірити стан справ силових структур.

“Разом ми зможемо створити дієву команду, щоб кожен мешканець області відчув на собі позитивні зміни. Першу Програму ми презентуємо через місяць, потім буде Програма на 3 місяці, на півроку та на рік”, – сказав Олег Синєгубов.

Також він повідомив, що протягом декількох днів офіційно представить заступників.

“Перша Програма, яку ми презентуємо протягом місяця, буде спрямована на АПК, – додав Синєгубов та наголосив: – Будемо налагоджувати комунікацію з усіма, адже тільки разом можна досягти позитивних результатів”.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав нового очільника області.

“Від імені Полтавської обласної ради вітаю Олега Васильовича з призначенням. Час складний, завдань багато. Тож бажаю успіхів у роботі на благо Полтавщини. Зі свого боку, Полтавська обласна рада готова підтримати конструктивні починання та підставити своє плече. Полтавщина – перш за все!”, – написав він у соцмережі.

Олег Синєгубов пообіцяв розібратися з кожним проблемним питанням. Завтра, 13 листопада, голова Полтавської ОДА проведе перший прийом громадян. Повідомив, що буде співпрацювати з пресою, проводити прес-конференції та брифінги.

поширити новину: