Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Фільм полтавської журналістки отримав нагороду від Національного олімпійського комітету України

Фільм полтавської журналістки отримав нагороду від Національного олімпійського комітету України

Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку Національний олімпійський комітет України провів XV Всеукраїнський конкурс телевізійних програм «Світ спорту».

За звання найкращих змагалися 52 сюжети та програми від 25 творчих команд й окремих авторів із 15 регіонів країни. 

У номінації «Спорт для всіх» журі конкурсу віддало перемогу фільму «75 років у спорті — Анастасія Дойнікова». Його авторка — журналістка UA: ПОЛТАВА Юлія Логвиненко, оператор — Олег Бондаренко, повідомляє UA: ПОЛТАВА.

«Перемогти на національному конкурсі спортивних програм престижно й надзвичайно приємно. Але я знала, що так буде. І справа не в тому, що вдало взяла інтерв’ю чи гарно змонтувала стрічку. Фільм був приречений на перемогу через героїню. Анастасія Йосипівна Дойнікова — людина, яка надихає і заряджає. Нині вона майже 80 у спорті. Вона неймовірна — позитивна, харизматична, добра — і не хоче зупинятися. Гори, велоспорт, лижі,марафони, забіги, заїзди — аби кругом встигати й були меценати», — розповіла Юлія Логвиненко.

За словами авторки, матеріал для фільму знімали, коли його героїня тільки планувала відсвяткувати ювілей.

«Коли отримала нагороду від НОКу, пошкодувала, що показала не все. Пані Дойнікову можна годинами знімати — і все цікаво буде! «Різати» розмову було важко. «Ходячий мотиватор» — це про неї.

 

 

поширити новину: