Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

До суду направили справу начальника Полтавської митниці, якого підозрюють у хабарництві

До суду направили справу начальника Полтавської митниці, якого підозрюють у хабарництві

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів США.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Києві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за гроші посадовець проконсультував підприємців щодо того, як визначити більш вигідну для них ставку мита для нарахування платежів при митному оформленні товарів.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Військова прокуратура Центрального регіону України. Оперативний супровід – Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Справу кваліфікують, як прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

“У разі доведення вини, митнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні.