Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Діти з полтавського церковного хору співали у храмах Львівщини

Діти з полтавського церковного хору співали у храмах Львівщини

Дитячий хор із м. Полтави “Янголи з небес” Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ відвідали православні парафії Самбірщини та Мостищини (Львівська обл).

Екскурсії та перебування полтавської молоді організували тамтешні священики, повідомляє пресслужба Львівської єпархії ПЦУ.

Протягом цих днів молодь пізнала історію та краєвиди Львівщини. Діти мали змогу взяти участь у Богослужінні у храмі Різдва Івана Хрестителя у м. Самборі, а опісля для парафіян показати свої надбання у хоровому мистецтві. Також відслужили молебень у храмі св. Тройці, проведено екскурсії у храмах Воздвиження Хреста Господнього, свв. Флора і Лавра, Покрова Богородиці у с. Кульчиці, ознайомилися із музеями гетьтьма Сагайдачного та Юрія Кульчицького у с. Кульчиці, відвідали храм прп. Онуфрія Великого у с. Бісковичі, храм Вознесіння Господнього у м. Мостиськах. 

“Ця поїздка була важлива для нашої молоді, це був стимул дітям працювати над собою. Гостинність Галичини вразили наших парафіянспільно працювати на розвиток Церкви. Те, що вони побачили на вулицях сіл і міст, християнське вітання галичан, мабуть, поміняли багато чого у нас. Архітектура храмів, їхнє оздоблення нас зачарувала – це була екскурсія у християнське середовище”, – зазначив ієрей Харківсько-Полтавської єпархії Олексанндр Горай, який супроводжував молодь у поїздці.

Фото Олександра Горая