Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«День кар’єри»: у Глобинському районному будинку культури профорієнтаційний захід

«День кар’єри»: у Глобинському районному будинку культури профорієнтаційний захід

У Глобинському районному будинку культури провели профорієнтаційний захід «День кар’єри», в якому взяли участь Хорольський агропромисловий коледж Полтавської державної аграрної академії; Кременчуцький медичний коледж імені В.І. Литвиненка; Вище професійне училище №7 м. Кременчука.

Розпочав зустріч директор філії Олександр Мороз. Він привітав присутніх, подякував навчальним закладам за співпрацю та побажав учням вдало визначитися з майбутньою професією, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

У просторому залі понад 300 учасників заходу, здебільшого старшокласники, захоплено та зацікавлено спостерігали як представники навчальних закладів показували свої презентації, розповідали про умови та етапи вступу, навчально-матеріальну базу закладів, професійний склад викладачів та свої досягнення. А талановиті студенти намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя.

Діти мали змогу не лише дізнатися про особливості кожної професії, а й мали змогу поспілкуватися з представниками учбових закладів та отримати вичерпну інформацію про вступ, умови навчання, працевлаштування тощо.

Під час заходу надавалися консультації щодо широкого спектру послуг служби зайнятості.

поширити новину: