Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чоловіки почуваються щасливішими у батьківстві, ніж матері, – дослідили вчені

Чоловіки почуваються щасливішими у батьківстві, ніж матері: дослідження

Американські фахівці з’ясували, що татусі є більш щасливими батьками, ніж матері, проте вони таки можуть брати недостатню участь у вихованні дитини.

Дослідження провели вчені з Каліфорнійського університету в Ріверсайді. Вони проаналізували дані про психологічний стан і рівень задоволеності життям 18 тисяч людей — як батьків, так і бездітних, повідомляє 24tv.ua.

За результати дослідження, виявилося, що татусі щасливіші, ніж матері і ніж бездітні чоловіки. Чому так? Фахівці припускають, що це може бути через те, що у батьківстві татусі відчувають більше приємних емоцій і менше стресу, ніж матері, адже вони спілкуються з дитиною найчастіше завдяки спільних ігор і дозвілля.

І хоч сучасні батьки проводять із дітьми більше часу, ніж чоловіки минулих поколінь, учені вважають, що татусі все ж таки недостатньо залучені у виховання своїх чад.

Окрім того, вчені з’ясували, що матері часто відчувають провину, розриваючись між роботою та домом, при цьому татусі, які працюють, вважають своє поєднання кар’єри та батьківства цілком успішним.

поширити новину: