Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Четверо кременчужан пільгової категорії зможуть придбати власне житло за кошти державного бюджету

Четверо кременчужан пільгової категорії зможуть придбати власне житло за кошти державного бюджету

У Кременчуці на засіданні місцевої комісії для підготовки пропозиції та прийняття рішень щодо використання у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа прийняли рішення стосовно 2-х кременчужан пільгової категорії, яким на придбання житла виділять кошти з державного бюджету.  

Нагадаємо, напередодні Кременчук отримав державну субвенцію  в загальній сумі 1 млн. 633 тис. 80 грн., які мають цільове призначення та спрямовуються на придбання власного житла особам із числа  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років, повідомляє Кременчуцька міська рада.

Розмір грошової компенсації на кожного учасника державної програми відповідно до формульних розрахунків  становить 408 тис. 270 грн.. Ці кошти перераховуватимуться на особисті рахунки громадян, які ними будуть спрямовані на придбання власного житла.

На сьогоднішній день кошти останнього траншу держсубвенції розподілені між 4 кременчужанами  пільгової категорії. Наразі триває процес підбору житла.

поширити новину: