Ви тут:
Суспільство 

Canon приписують намір в 2020 році випустити дві камери

Canon приписують намір в 2020 році випустити дві камери

Одна з них стане розвитком моделі Canon EOS M50

За повідомленням ixbt.com, визнає, що поки це тільки чутки, компанія Canon в 2020 році представить дві камери лінійки EOS M. Одна з них буде розвитком моделі Canon EOS M50, показаної на ілюстрації, а друга – абсолютно новою моделлю.

Передбачається, що камера, яка буде називатися EOS M50 Mark II або EOS M60, отримає датчик зображення типу CMOS формату APS-C дозволом 32,5 Мп і процесор DIGIC 8. Вона зможе знімати відео UHD 4K з кадровою частотою 30 к / с або 24 к / с. При дозволі Full HD будуть доступні кадрові частоти до 120 к / с.

В оснащення камери увійде відхиляється сенсорний дисплей розміром 3 дюйми по діагоналі і дозволом 1,04 мільйона точок. Очікується, що камера буде представлена ​​у вересні.

У другій новинки теж буде датчик зображення типу CMOS формату APS-C, але дозволом 24 Мп. У цій камері знайде застосування технологія Dual Pixel CMOS AF третього покоління з функцією Eye AF. Апарат теж буде оснащений відхиляється тридюймовим сенсорним дисплеєм. За попередніми відомостями, ця модель буде представлена ​​в першому півріччі. Названа навіть ціна за комплект з невідомим об’єктивом – 849 доларів.

Система Orphus Поделиться на fb