Ви тут:
Спорт Суспільство 

Більше агресії: показали потенційний болід Формули-1 зразка 2021 року

Більше агресії: показали потенційний болід Формули-1 зразка 2021 року

Нові аеродинамічні елементи і великі шини сильно змінюють звичний нам вид машини Формули-1.

Як повідомляє “Сегодня”, керівництво Формули-1 представило спортивний регламент на сезон-2021 у Королівських гонках, які очікують революційні зміни. Згідно з новими технічними правилами, затвердженими Міжнародною автомобільною федерацією, в гонках Формули-1 має значно зрости кількість обгонів.

Новий технічний регламент Формули-1 націлений на те, щоб гонщики змогли активніше боротися один з одним. Це буде досягнуто завдяки тому, що машина, яка їде позаду, втрачатиме менше притискної сили, коли виявиться поруч з іншим автомобілем.


Згідно з розрахунками, нові машини будуть втрачати лише 14 відсотків притискної сили, перебуваючи на відстані одного корпусу позаду суперника. В даний час ця величина складає 45 відсотків. Однак при цьому боліди 2021 року стануть значно повільніші – втрата часу на колі складе 3-3,5 секунди.

Варто також зазначити, що мінімальна маса машини зросте з 743 до 768 кілограм через збільшення розмірів кокпіта, що дозволить нівелювати різницю між низькими і високими гонщиками.