Ви тут:
Суспільство 

Без лайків: Instagram розпочав глобальне тестування нового інтерфейсу

Без лайків: Instagram розпочав глобальне тестування нового інтерфейсу

Соцмережа, яка належить Facebook, почала тест функції, що приховує лайки.

Як повідомляє ITC.ua, користувачі, які беруть участь в тестуванні, як і раніше зможуть бачити кількість отриманих лайків в їх власних публікаціях, але не в чужих.

Про те, що Instagram тестує новий дизайн, де буде відсутній лічильник лайків під фотографіями і відео, стало відомо в квітні. У травні соцмережа почала тестування функції в Канаді, а потім воно поширилося ще на шість країн, а буквально днями до тесту приєдналися американці.
Нагадаємо, мотивація, яка стоїть за цими змінами, полягає в тому, щоб знизити соціальний тиск і спонукати користувачів зосередитися безпосередньо на контенті, а не думках про те, скільки лайків збере та чи інша фотографія.
Instagram — соціальна мережа, що базується на обміні фотографіями, дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії. Instagram робить фотографії в квадратній формі — як камери Kodak Instamatic і Polaroid. Більшість же мобільних фоторедакторів використовує співвідношення сторін 3:2.

поширити новину: