Антирекорд: «Ворскла» зазнала 9 невдачі поспіль у чемпіонаті та опустилася на останню сходинку

Після поразки від «Львова» Віталій Косовський опинився за крок від звільнення.

Як розповіли в УПЛ, не буде перебільшенням сказати, що звітний поєдинок – найкращий для «синьо-золотистих левів» у поточному сезоні.

І справа не лише в перемозі, дуже давно очікуваній. Річ у тім, що галицька команда з новим тренером на чолі показала дуже добротний футбол, не збавляючи обертів упродовж усіх 90 хвилин.
Із найкращого боку показали себе львівські бразильці – надто Ренан, Пернамбуку та Педро. Техніка, прекрасне володіння м’ячем, бачення поля. А ще – самовіддача. Всі ці фактори, підкріплені вмілими, тактично вивірененими діями решти футболістів, дали змогу господарям поля здобути три залікові пункти.
Так, перший м’яч «Львів» забив після унікальної помилки лівого оборонця гостей. Утім, і до того, й опісля приймаюча команда більшість ігрового часу проводила в атаці, створювала моменти й мала не одну нагоду втілити їх у голи.

Врешті, фінальний результат – 2:0, що дав змогу галичанам перервати тривалу смугу невдач.