Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

8 листопада стартує Міжнародний конкурс української мови ім. Петра Яцика

8 листопада стартує Міжнародний конкурс української мови ім. Петра Яцика

8 листопада, напередодні Дня української писемності і мови, в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться врочисте відкриття 20-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Досі всі 19 патріотичних мовних марафонів відкривалися в різних містах України. І ось уперше в цій почесній ролі опинилася столиця, повідомили у пресслужбі Ліги українських меценатів, яка за підтримки Міністерства освіти і науки України є організатором конкурсу.

Це буде святкове дійство з концертною програмою, з виступами відомих людей столиці, а також посланців діаспори, нагородженням найкращих учителів-словесників і школярів та студентів, які показали добрі знання з української мови у попередніх мовних марафонах. Участь у ньому беруть понад 5 млн учнів з 20 країн світу.

Запрошуємо всіх, кому небайдужа доля державної мови в Українській державі! Конкретно підтвердимо українську солідарність, яка допоможе Україні вистояти в усіх складних випробуваннях.

До наглядової ради Конкурсу увійшли  українські письменники і журналісти Світлана Короненко, Любов Голота, Максим Короденко, актор Богдан Бенюк та ін.