Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Завтра в Україні буде тепло і сонячно

Завтра в Україні буде тепло і сонячно

В усіх областях країни завтра, 17-го жовтня, і аж до кінця тижня переважатиме суха сонячна тепла погода. Антициклональне поле, тобто, поле підвищеного тиску, визначатиме таку синоптичну ситуацію ще довгенько. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря протягом дня становитиме +17+24 градуси, вночі +6+12 градусів.

Тумани погіршуватимуть видимість до 300-500 метрів, виникатимуть переважно вночі та вранці, але й можуть затримуватися довше.

– В умовах антициклону, коли вітер слабкий, тумани сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у повітрі. Тому людям із бронхо-легенгевими проблемами варто бути більш уважними до свого здоров’я у цей період. І я вже не кажу про тих, хто палить листя, яке акумулювало весь бруд за літо, і хто палить старі гуму та іншу гидоту, яка шкідливими димами зависає на кілометри і забиває усьому живому горло, бронхи та легені. Хай Бог дасть таким людям розум, – написала Діденко.

Така погода триватиме до кінця тижня й далі.

Зниження температури повітря ймовірне аж у другій половині наступного тижня, та й то до +15+17 градусів.

– Тому поки носимо світлі речі, красиво закидаємо шалик за спину, темні окуляри, переходимо дорогу виключно в дозволених місцях, дякуємо один одному навіть за дрібниці, нарешті робимо плановий медичний огляд, не п`ємо дешевого, абиякого вина, фрукти й овочі любимо не лише за смак, а й за фантастичні кольори, словом, цінуємо теплі дні жовтня за красу, тепло і за прийдешні спогади сльотавим листопадом. Бабине літо триває, – підсумувала Наталка Діденко.

Система Orphus