Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За рік податківці Полтавщини здійнили понад 120 перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, в січні-вересні 2019 року з метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та пальним здійснено 122 перевірки об’єктів торгівельної мережі області. За результатами перевірок виявлено 88 порушень чинного законодавства, в тому числі 58 фактів реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими мінімальних роздрібних цін, встановлених на дані види продукції, застосовано штрафні санкції в сумі 2,32 млн гривень. 

У відповідності до чинного законодавства суб’єктам господарювання оформлено 5590 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3240 – алкогольними напоями та 2350 – тютюновими виробами).

Відповідно до поданих суб’єктами господарської діяльності документів, визначених законодавством, видано 369 ліцензій, в тому числі 386 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та 75 ліцензій на право зберігання пального.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Система Orphus