Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За рік на Полтавщині учасники АТО й члени родин загиблих військовослужбовців отримали майже 13,8 тисячі дозволів на розроблення проєктів землеустрою

За рік на Полтавщині учасники АТО й члени родин загиблих військовослужбовців отримали майже 13,8 тисячі дозволів на розроблення проєктів землеустрою

Від часу запровадження ініціативи Урядом нині в Полтавській області учасники АТО вже завершили процес оформлення земельних ділянок у власність. Із початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру затвердили проєктів землеустрою на земельні ділянки загальною площею 17,47 тис. гектара.

Найбільшу кількість земельних ділянок у власність військовослужбовці отримали у Полтавському районі (1 270 – площею майже 1,12 тис. га), Миргородському районі (991 – площею 1,97 тис. га) та Лубенському районі (723 – площею 1,4 тис. га). Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У Полтавській області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали майже 13,8 тис. дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність земельні ділянки загальною площею майже 24,4 тис. гектара. Найбільше таких документів одержали військові у Полтавському (2 114), Миргородському (1 190) та Лубенському (1 018) районах.

Учасники АТО здебільшого отримують ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Довідково. На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО й членам родин загиблих воїнів, які бажають отримати земельні ділянки.

Система Orphus