Ви тут:
PROвсе Суспільство 

З’явились подробиці нової комедії “Вільний хлопець” з Райаном Рейнольдсом

З’явились подробиці нової комедії “Вільний хлопець” з Райаном Рейнольдсом

3 жовтня на Comic Con в Нью-Йорку стали відомі подробиці фільму “Вільний хлопець” (Free Guy) з Райаном Рейнольдсом у головній ролі. Про це повідомляє 112.ua.

Крім Райана Рейнольдса, у фільмі зіграють Джо Кірі (“Дуже дивні справи”), Джоді Комер (“Вбиваючи Єву”), а також актор і режисер Тайка Вайтіті (“Кролик ДжоДжо”), який виконає роль лиходійського видавця відеоігор. Крім того, у фільмі будуть камео стримерів, в тому числі Ninja, Jacksepticeye і Laser Beam.

Режисером картини значиться Шон Леві, відомий по роботі над “Ніччу у музеї” і “Дуже дивними справами”. Леві говорить, що концепція фільму схожа з супергеройскими бойовиками, тільки без плащів і яскравих костюмів. За його словами, сюжет фільму — це подорож невинного героя цинічним світом.

У фільмі “Вільний хлопець” Райан Рейнольдс грає касира в банку, який, після 17 пограбувань банку за день усвідомлює, що він просто NPC в грі, схожою з GTA Online, під назвою “Вільне місто”, підтримка якої незабаром повинна бути зупинена. І Гай повинен врятувати свій світ. Допомагати йому в цьому будуть ігрові аватари реальних людей, які усвідомлюють, що код гри дає іншим персонажам повноцінний штучний інтелект.

Світова прем’єра картини відбудеться 3 липня 2020 року.

Система Orphus