Ви тут:
PROвсе Суспільство 

З’явились нові постери екранізації роману Стівена Кінга “Доктор Сон”

З’явились нові постери екранізації роману Стівена Кінга “Доктор Сон”

У мережі після презентації нового трейлеру, з’явилися свіжі постери екранізації роману Стівена Кінга “Доктор Сон”, яка стане продовженням фільму “Сяйво”. Про це повідомляє 112.ua.

Головні ролі в картині зіграли Юен МакГрегор, Ребекка Фергюсон, Олександр Ессо, Карл Ламблі і Занн МаКларнон. Режисером виступив Майк Фленаган.

Події хоррора відбуваються через сорок років після “Сяйва”. У центрі сюжету ― дорослий хлопчик Денні Торренс (Юен МакГрегор), який став свідком божевілля і смерті свого батька в готелі “Оверлук”. Герой страждає від алкоголізму і веде життя маргінала, поки не зустрічає дівчинку Абру Стоун, що володіє силою “сяйва”. Вона просить Торренса допомогти їй врятуватися від групи мисливців на дітей з надприродними здібностями. Чистота душі Абри і її безстрашне прийняття сяйва змушують Дена знову звернутися до власних сил і кинути виклик страхам і привидам минулого.

Зокрема, один з постерів відсилає до культової сцени з Джеком Ніколсоном “А ось і Джонні!” з “Сяйва”. На другому плакаті дорослий Денні Торранс зображений в тому самому коридорі готелю “Оверлук”, де зустрічає себе маленького.

Картина вийде в український прокат 7 листопада цього року.

Система Orphus