Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

З 15 жовтня у Кременчуці розпочнеться опалювальний період

З 15 жовтня у Кременчуці розпочнеться опалювальний період

Таке рішення 11 жовтня затвердили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Відповідно до нього? опалювальний період 2019-2020 років для лікувальних, дошкільних, шкільних та інших навчальних закладів Кременчука має розпочатися з 15 жовтня 2019 року.

Як повідомляє директор ДЖКГ міста Іван Москалик, теплогенеруючі компанії Кременчука та котельні повністю готові забезпечити підключення теплоносія до об’єктів, які перебувають у них на обслуговуванні.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що незважаючи на температурні показники зовнішнього повітря, від 15 жовтня теплоносій буде подано у всі заклади соціальної сфери Кременчука, а саме, лікувальні, дошкільні, шкільні та інші навчально-виховні установи. Вже керівники закладів соціальної галузі самостійно, виходячи з ситуації, прийматимуть рішення про запуск опалення на місцях. Про це повідомили у кременчуцькій міській раді.

Щодо початку опалювального періоду для об’єктів житлового фонду, то він орієнтовно розпочнеться з 21 жовтня. Рішення про це ухвалюватимуть на наступному засіданні виконавчого комітету.

За синоптичними спостереженнями, станом на сьогоднішній день у місті жодного разу не була зафіксована температурна норма, яка є підставою для підключення опалення – це коли середньодобова температура упродовж трьох діб утримується на рівні +8 градусів і менше.