Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Єдина система місцевих петицій: у Терешківській ОТГ з’явився новий сервіс

Єдина система місцевих петицій: у Терешківській ОТГ з’явився новий сервіс

Відтепер мешканці сіл Терешківської об’єднаної територіальної громади можуть подати петицію до очільників громади.

“Дорогі жителі сіл Терешківської об’єднаної громади! Якщо ви бачите якусь проблему в громаді і вважаєте, що вона болить не тільки вам, то не зволікайте скористатися нашим новим сервісом”, – звернувся до мешканців заступник голови ОТГ Дмитро Івін.

Довідково.

Єдину систему місцевих петицій створено в рамках програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування.

Мета створення системи – допомогти органам місцевого самоврядування, надавши їм готове технічне рішення та пакет проектів місцевих нормативно-правових актів для забезпечення виконання норм Закону України від 02.07.2015 № 577-VIII щодо електронної петиції. Система, яка відповідає усім необхідним вимогам Закону, дозволяє забезпечити єдиний високий рівень якості обслуговування громадян з боку органів місцевого самоврядування щодо подання електронних петицій. Партнерами програми також розроблена відповідна нормативно-правова база із визначенням вимог до електронної ідентифікації громадян, збору підписів, переліку інформації, що збирається про особу тощо. Партнери програми переконані, що впровадження якісної уніфікованої системи допоможе містам заощадити кошти, які міста мають передбачити для створення такої системи власноруч, та спрямувати їх на вирішення найбільш нагальних для місцевих громад проблем.

поширити новину: