Ви тут:
Р Суспільство 

Як вибрати жіночий рюкзак

Як вибрати жіночий рюкзак

Тривалий час рюкзаки асоціювали з навчанням та дітьми. Ніхто навіть уявити не міг, що з часом це буде трендова річ в гардеробі жінок. В шаленому ритмі життя без цього аксесуару просто неможливо, адже він зручний та вміщує набагато більше, ніж звичайна сумочка.

На даний час, жіночі рюкзаки дуже популярні, тому що кожна дівчина цінує практичність, універсальність та власний комфорт. В магазинах можливо знайти абсолютно різні моделі, починаючи з простих і закінчуючи яскравим оформленням. Завдяки широкому асортименту можливо знайти рюкзак під будь-який стиль та образ, на сайті blanknote.ua великий вибір сучасних аксесуарів. 

Стиль 

Рюкзак відносять до спортивного стилю, але це не зовсім так. Він може з легкістю замінити сумку. Теперішній рюкзак може бути не громіздким і прикрашеним декором, тому його можливо гармонійно поєднувати з різними речами гардеробу, навіть зі спідницею і платтям. Також з таким зручним виробом можливо планувати подорожі, поїздки, тому що з ним дуже зручно, звільняються руки власника.  

Перш ніж вирушити за покупками, потрібно вирішити з якою метою вам потрібен рюкзак. Якщо для подорожей, і ви молода мама і постійно берете з собою багато речей, тоді розмір повинен бути не маленький, а також з великою кількістю кишень. Але варто пам’ятати, що в усьому має бути міра, занадто великий розмір не забезпечить зручності і буде виглядати не гармонійно на плечах дівчини. 

Коли з об’ємами питання вирішено, варто подумати з якого матеріалу краще вибрати рюкзак. Вони бувають текстильні, шкіряні або з штучного замінника. Звісно натуральна шкіра буде слугувати набагато довше ніж її замінник, але і ціна її значно вища. Текстильні вироби легко доглядати, звичайного прання буде достатньо для очищення тканини від бруду. Щодо декору, так він дуже різноманітний: вишивка, стрази, ланцюжки, бахрома, тиснення та багато чого іншого, вибір є на будь-який. Палітра кольорів сама різноманітна – від класичних чорних, до яскравих відтінків.

Яку модель вибрати? 

Асортимент рюкзаків великий: однотонні, з малюнками, принтами. Моделі бувають різні, не тільки спортивні. Зараз дуже популярні рюкзаки – трансформери, їх можливо поєднувати навіть з  офісним стилем, це ідеальний варіант для ділових жінок. Таку модель можливо носити на руці та плечах. Вибираючи рюкзак, головне підібрати його під свій стиль та потреби. Звісно під вечірню сукню такий аксесуар не підійде, а от з усіма іншими нарядами він буде виглядати дуже добре.  

Система Orphus