Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Як впоратися з кріпатурою після тренування, – розповіли фахівці

Як впоратися з кріпатурою після тренування, – розповіли фахівці

Зарубіжні експерти розповіли, які заходи можуть допомогти впоратися з кріпатурою м’язів після тренувань. Фахівці радять не поспішати з прийомом знеболюючих, а використовувати послідовно холод і тепло, інформує aspekty.net.

За словами експертів, холод — це шлях до терапії, коли травма відбувається вперше. Він здатний зупинити набряк розтягнутої щиколотки, наприклад, і заглушити біль. Рекомендований підхід — 20 хвилинний вплив, такий же період часу відпочинку, повторення.

На другий і третій день можна повторювати дану маніпуляцію через 2-3 години. Якщо дискомфорт занадто сильний, то краще вживати заходи відразу після занять. Варіанти застосування включають в себе поліетиленовий пакет колотого льоду. Важливо, незалежно від того, що використовується, завжди підкладати тонкий рушник між зручним засобом і контактною областю, щоб запобігти пошкодженню шкіри.

Після зникнення набряклості, впоратися з дискомфортом допоможе тепло, що сприяє загоєнню ран. Воно також показано при хронічному стані, такому як артрит. Схема працює також, як і при дії холодом. Важливо, щоб температура не була дуже гарячою. Ідеальний варіант — це багаторазовий тканинний пакет, що нагрівається. Впоратися з наслідками кріпатури м’язів дозволяє і теплий душ або ванна.

«Хоча такі підходи вважаються безпечними, поговоріть лікарем, якщо травмування занадто серйозне, наприклад, велика набряклість і біль. Хронічні захворювання також повинні враховуватися», — попередили фахівці.

Система Orphus