Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Як правильно підвищити імунітет, – розповіли лікарі

Як правильно підвищити імунітет, – розповіли лікарі

Якщо останнім часом ви постійно відчуваєте нездужання. Якщо на робочому місці у вас знижується працездатність і ви дуже швидко втомлюєтеся, якщо на вас навалилася хронічна втома, яка не відпускає вас ні в будні, ні в свята, то, швидше за все, це ваш імунітет дав збій, повідомляє wworld.com.ua.

До характерних для цього стану симптомів можна додати ще й підвищену сонливість або ж, навпаки, безсоння і ломоту в суглобах. До речі, і головний біль, що не проходить протягом декількох днів, – це теж недоробка вашого імунітету.

Що ж могло призвести до таких результатів, чому імунна система, яка існує в нашому організмі для його захисту, перестає виконувати свої функції так якісно, ​​як нам би цього хотілося? Вся справа в дуже частих стресах, які оточують нас усюди: вдома, на роботі, на вулиці, в магазинах, в громадському транспорті. Психологічні навантаження і ряд інших причин так сильно впливають на наш організм, що навіть міцний імунітет, часто, просто не в силах їм протистояти.

Для того ж, щоб підвищити свій імунітет, вам необхідно зняти з себе симптоми стресу, навчитися правильно розслаблятися, вчасно відпочивати, знаходити в бурхливій течії життя місце і час для того, щоб побути наодинці з собою. Слухайте якомога більше приємної музики, приберіть зі списку відтворення пісні з депресивним настроєм, знайдіть в навколишньому вас світі різнобарв’я фарб. Змініть свій розпорядок дня, робіть гімнастику, загартовуйтесь, знаходьте час прогулянки на свіжому повітрі, пропийте курс вітамінів, раніше лягайте спати, почніть правильно харчуватися.

Система Orphus