Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці полтавського інтернату взяли участь у Хештег-Марафоні та отримали флікери

Вихованці полтавського інтернату  взяли участь у Хештег-Марафоні та отримали флікери 

В Україні триває Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine – проект, що реалізовують в рамках Національної програми із запобігання дорожньо-транспортному травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge”.

Хештег #SpeakUp – це міжнародне гасло цього року, яке проголошене ООН та символізує активні дії та висловлювання за безпеку на дорозі.

У Хештег-Марафоні беруть участь школярі з усіх куточків нашої держави. Не залишились осторонь заходу і вихованці Полтавського інтернату №1.

Як розповіла начальник відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області Марина Зінюха, зараз відбувається другий етап флешмобу. Його завданням було визначити локальну проблему, яка стосується безпеки дорожнього руху.

Команда інтернату побачила небезпеку у відсутності світловідбивних елементів у вихованців закладу. А це ставить під ризик їхнє здоров’я та життя у темну пору доби. Тому учні та педагоги звернулись до Управління інфраструктури Полтавської ОДА та Управління патрульної поліції в Полтавській області. Сьогодні працівники Управління разом с патрульними завітали до дітей і подарували їм флікери.

“Ми звернулись за консультацією і за допомогою до Патрульної поліції Полтавської області. Правоохоронці, у свою чергу, допомогли нам звернутися до Управління інфраструктури Полтавської ОДА. Ми написали лист-прохання, чи можливо надати таку допомогу для нашої школи, прийшла позитивна відповідь, і ось наші вихованці отримали флікери. Довго чекати нам не довелось, все відбулося дуже швидко, і тому ми дуже вдячні всім, хто нам допоміг”, — зазначила педагог-організатор Полтавського інтернату №1 Наталія.

Також на зустрічі Марина Зінюха нагадала дітям про правила безпеки дорожнього руху, розповіла про користь світловідбивних елементів. Школярі, у свою чергу, подарували патрульним та працівникам Управління інфраструктури Полтавської ОДА тематичні малюнки. Закінчилась зустріч загальним фото на згадку.

Тепер дітям належить впоратися із завданнями 3-го та 4-го етапу Хештег-Марафону #SpeakUpUkraine.