Ви тут:
Погода Полтавщина Суспільство 

Вихідними на Полтавщині буде тепло та сонячно, але вітряно

Вихідними на Полтавщині буде тепло та сонячно, але вітряно

Уїкенд із ясною синоптичною репутацією – вже на носі. І буде він теплим та переважно сонячним. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала синоптик Наталка Діденко.

– Суху малохмарну і навіть сонячну погоду організує нам потужне антициклонічне поле. Антициклон має ім’я, Lizbeth, і його центр завтра перебуватиме над Чорним морем. Усілякі дощові капості, які спричинить циклон Quentino, нас не зачіпатимуть. Отже, 12-13 жовтня погоду України визначатиме поле високого атмосферного тиску, що означає суху малохмарну погоду. Практично повсюди, – написала Діденко.

Температура повітря в Україні досягне протягом суботнього дня +15+20 градусів, на північному сході буде свіжіше, +13+17 градусів. А в неділю в усіх областях стане ще тепліше: очікується +18+23 градуси.

– Єдиний нюанс. Завтра, в суботу, протистояння між Lizbeth та Quentino може спричинити посилення південно-західного вітру на Півночі та Заході України до штормових значень. Тримайте капелюхи міцно, уважно вибирайте місце парковки автомобіля, не залишайте його під гіллястими деревами та білбордами. Хатні справи хай почекають, ще прийде хмарний осінній час на прибирання і сортування шаф, підіть кудись цими вихідними чи поїдьте недалеко. Гарно буде, – підсумувала Наталка Діденко.

Система Orphus