Ви тут:
Оголошення Суспільство 

“Врятувати від забуття”: молодих істориків запрошують до участі в конкурсі мультимедійних проєктів

“Врятувати від забуття”: молодих істориків запрошують до участі в конкурсі мультимедійних проєктів

Із метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті й подолання історичних міфів Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний 13-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт).

Про це повідомили у Комітеті із питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України

Також до організації заходу залучені представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України, центральні та місцеві органи влади.

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурсі розглядаються як індивідуальні, так і групові проєкти.

Мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi» не мають перевищувати 8 хвилин. Авторський текст має бути написаний українською мовою, а на початку відеороботи треба чітко вказати назву ролика та його авторів. Подані на конкурс роботи не рецензуються та не повертаються. При використанні у мультимедійних проєктах кадрів із фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу. Крім того, до роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2019. Протягом грудня 2019 – січня 2020 року роботи переглядатимуть фахівці Інституту історії НАН України. Кращі роботи у присутності авторів винесуть на розгляд Конкурсної комісії.

Відзначать переможців наприкінці січня 2020 року Почесними грамотами, дипломами, грошовими преміями та подарунками.

 

Система Orphus