Ви тут:
Суспільство Україна 

Вночі заморозки, а вдень потепління, – яка погода буде в Україні 9 жовтня

Вночі заморозки, а вдень потепління, – яка погода буде в Україні 9 жовтня

В ніч на середу, 9 жовтня, в Україні прогнозують заморозки на сході, центральних областях та півдні. Температури нижчої за 0-у позначку не буде на Одещині, Вінничині та Криму.

А вдень температура повітря прогріється до +18 градусів. Щоправда, таке потепління стосується південного заходу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала синоптик Наталія Діденко.

“В Україні 9 жовтня ще буде свіжувато. На Сході, у центральних областях та навіть на Півдні найближчої ночі спостерігатимуться заморозки 0-5 градусів. Виняток, тобто, без заморозків, – Одеська область, Вінниччина та Крим. На решті території вночі передбачається +3+7 градусів. У середу в денні години нарешті розпочинається потепління. Вдень температура повітря підвищиться до +12+18 градусів. +18 градусів – це більше стосується південного заходу. На Сході очікується +10+13 градусів. У північних районах Чернігівщини, Сумщини ще місцями побуде +7+12 градусів. Проте тенденція, яку несе південно-західний вітер, явно у бік потепління. Ще трохи). Між іншим, якщо згадали про вітер, кому важливо – у середу він буде поривчастим, до сильного”,- пише синоптик.

В більшості областей України 9 жовтня  переважатиме суха погода, лише на Півночі та Заході ймовірні невеликі дощі.