Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Військовослужбовці Збройних Сил України мають право на забезпечення житлом», – Дар’я Бриндак

«Військовослужбовці Збройних Сил України мають право на забезпечення житлом», – Дар’я Бриндак

Військовослужбовці та члени їх сімей мають право на забезпечення службовими житловими приміщеннями, що відповідають вимогам житлового законодавства.

У разі відсутності службових житлових приміщень у військовій частині військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, розміщуватимуть безоплатно у спеціально пристосованих казармах у розташування військової частини, а сімейних – в сімейних гуртожитках. Військовослужбовців офіцерського складу, які проходять військову службу за призовом і не перебувають у шлюбі, у разі відсутності службового житлового приміщення розміщуватимуть у гуртожитках, призначених для одиноких громадян, а сімейних – в сімейних гуртожитках.

Крім того, передбачено виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони та військовослужбовцям, відрядженим до Міністерства освіти і науки, Державного космічного агентства за піднаймом (найом) ними житлових приміщень.

Якщо за певних життєвих обставин військовослужбовець може не мати можливості зареєструвати місце проживання у військовій частині, органи державної влади не мають повноважень змушувати зареєструвати місце проживання за адресою реєстрації військової частини для реалізації права на отримання службового житлового приміщення або компенсації за піднайом (найом) житлового приміщення.

Військовослужбовець та члени його сім’ї зобов’язані вивільнити займане ним службове житлове приміщення в разі переміщення по службі,  пов’язаного з переїздом до іншого населеного пункту, звільнення з військової служби, одержання або придбання житла для постійного проживання, якщо інше не передбачено законодавством. 

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак

Система Orphus