Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Відсьогодні у Кременчуці розпочався опалювальний сезон

Відсьогодні у Кременчуці розпочався опалювальний сезон

Відповідно до рішення  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, 28 жовтня у  Кременчуці  розпочався опалювальний період 2019-2020 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням.

Сьогодні зранку фахівці КП «Теплоенерго» спільно з працівниками управляючих компаній  проводять роботу із підключення до теплоносія кременчуцьких багатоповерхівок.

– Обладнання було технічно готове, тому вже зранку цей процес було розпочато, – зазначають у Кременчуцькій міськраді.

За інформацією комунального підприємства, у перший день  тепло буде подано до житлових будинків, які опалюються від котелень КП «Теплоенерго», а також на І Занасипі, центральній частині міста та на Раківці.

Міський голова Віталій Малецький особисто інспектує процес подачі тепла до осель кременчужан. Він поставив перед комунальниками завдання, по можливості, скоротити термін підключення тепла до двох днів, подавши тепло у будинки нагірної частини міста та на Молодіжному вже завтра. Керівник міста наголосив, що для КП «Теплоенерго» та управляючих компаній – ці дні найвідповідальніші. Вони повинні організувати свою роботу так, щоб відпрацювати спільно кожний будинок, перевірити, що теплоносій пішов у систему, спустити повітря і пересвідчитися, що немає поривів, і тільки після цього переходити до іншого будинку.

Нагадуємо,  що  у разі виявлення поривів під час запуску тепла мешканці мають оперативно повідомити про це на гарячу лінію Служби допомоги мера кременчужанам за номером телефону 1563 або через соціальну мережу «Фейсбук».

Система Orphus