Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Відома телеведуча презентує у Полтаві власну книгу

Відома телеведуча презентує у Полтаві власну книгу

2 листопада о 16:00 відома українська телеведуча та громадська діячка Ольга Герасим’юк презентуватиме свою книгу у Полтаві. «Я повернулася. Люблю» – збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років.

Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль і характерів, доленосні знайомства, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові з Ольгою Герасим’юк та модератором Сергіє Осокою. Чекаємо вас у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Котляревського (вул. Небесної Сотні, 17). Вхід вільний.

У книжці «Я повернулася. Люблю» на читача чекають знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми. Вдумлива й чутлива до найтонших деталей, до найглибших психологічних нюансів авторка (за сумісництвом — і героїня) не тільки розповість багато нового про барвистий і строкатий світ, а й нагадає призабуте, зупиниться перед сакральним, поміркує про вічне. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце.

Система Orphus