Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Відмова від Facebook робить людей менш депресивними і поліпшує їх фінансове становище

Відмова від Facebook робить людей менш депресивними і поліпшує їх фінансове становище

Відмова від Facebook робить людей менш депресивними і у них поліпшується ситуація з фінансами. Про це свідчить дослідження економіста Роберто Москера і його колег з Університету Лас Амерікас в Еквадорі, опубліковане в “Experimental Economics”, інформує Internetua.com.

Вчені порівняли активність 1 765 використовують Facebook студентів Техаського університету. Вони розділили їх на дві групи, одна з яких робила тижневу перерву в користуванні Facebook, а інша ні.

З’ясувалося, що студенти, які не користувалися Facebook, були більш продуктивними і відчували себе менш пригніченими. Вони також займалися більш здоровою діяльністю, здійснювали менше імпульсивних покупок і навіть менше їли. Крім того, учасники, які відмовилися від соцмережі споживали менше новин.

“Добровольцям також задавали питання, скільки вони хотіли б отримати в якості компенсації за відмову від Facebook на один тиждень. В середньому молоді люди називали суму в 67 доларів. А через тиждень відмови ця цифра збільшувалася ще майже на 20%. Це збільшення оцінки, припускають вчені, типове для адиктивних (залежних) відносин з платформою”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus