Ви тут:
Суспільство Україна 

Від початку 2019 року з України виїхало 1,5 млн українців, — Дмитро Дубілет

Від початку 2019 року з України виїхало 1,5 млн українців, — Дмитро Дубілет

У Кабінеті міністрів України повідомили, що від початку 2019 року з України виїхало 1,5 мільйона українців. Про це розповів міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, інформує Hromadske.ua.

“Від початку року кількість українців, що проживають на нашій території, скоротилася на 1,5 мільйона осіб”, — повідомив Дубілет.

Такі дані міністр отримав, проаналізувавши інформацію про кількість людей, що виїхали з України та людей, що до України повернулися. Він також додав, що кількість українців, які виїжджають з України та повернулися протягом 21 дня зросла на час травневих свят.

Також Дубілет додав, що завданням уряду є змінити негативний соціально-демографічний тренд та зробити так, щоб з України виїжджало менше людей, ніж приїжджало.

Раніше повідомлялось, що українці працюють на 20% всіх польських компаній, а близько 450 тисяч українців сплачують у Польщі соціальні внески.

За даними, які оприлюднили у Національному банку, обсяги грошових переказів заробітчан до України за першу половину 2019 року складають понад 5,5 мільярда доларів.

Раніше у Світовому банку підрахували, що за підсумками 2018 року обсяги грошових переказів українських трудових мігрантів до України склали 14 мільярдів доларів. За оцінками Національного банку вони у 2018 році склали 10,88 мільярда доларів.

Крім цього у Нацбанку прогнозували, що у 2019 році заробітчани перекажуть в Україну 12,6 мільярда доларів. Також там повідомляли, що доходи українських трудових мігрантів зросли на 43%, проте темпи трудової міграції поступово уповільнюються.

“Раніше в українському консульстві у Польщі повідомляли, що кількість українців у цій країні за 5 років зросла у 5 разів”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus