Важка поразка: юні українки з поразки розпочала кваліфікацію Євро-2020

У стартовому поєдинку кваліфікаційного турніру Євро-2020 дівоча збірна України WU-17 поступилася Сербії.

Як розповіли в Українській асоціації футболу, підопічні Сергія Сапронова стартували в першому відбірному раунді європейської першості 2020 року (WU-17) із поразки. Дівоча збірна України на полі Спортцентру Футбольного союзу Сербії у Старій Пазові поступилася господаркам із рахунком 2:4.

Перша половина матчу пройшла під диктовку сербської команди. Вона завдала п’ять ударів у площину воріт синьо-жовтих, тоді як наші дівчата — жодного. Утім, досягти успіху підопічним Драгіши Зечевича вдалося лише раз. На 45-й хвилині відзначилася Анастасія Чірич.

На початку другої половини гри Надія Іванченко відновила рівновагу, однак уже за хвилину Міліца Андрич знову вивела сербську збірну вперед. Після цього господарки продовжували домінувати й ще двічі розписалися у воротах гостей.

Наша команда спромоглася лише скоротити відставання. До того ж українки догравали матч удесятьох. На 85-й хвилині друге попередження й червону картку отримала Яна Котик.