Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В університеті третього віку Автозаводського району Кременчука розпочали навчальний рік

В університеті третього віку Автозаводського району Кременчука розпочали навчальний рік

11 рік поспіль на лівобережжі Кременчука реалізується соціальний міський проект «Університеті третього віку», в рамках якого навчанням і різноманітним цікавим дозвіллям охоплюються жителі віком 55+ Автозаводського району, повідомили у Кременчуцькій міській ради.

На відкритті студенів університету привітала заступник міського голови Ольга Усанова. Вона підкреслила, що Університет третього віку є своєрідною платформою, яка надає можливість людям отримати необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчути себе потрібними, усвідомити, що життя продовжується і межі пізнання не існує. Університет третього віку дозволяє своїм студентам розкрити в собі ті таланти, які були забуті через будні, роботу, клопоти.

Ольга Усанова підкреслила, що з кожним роком цим соціальним проектом охоплюється чимала кількість городян пенсійного віку. Його дія триватиме і надалі. У рамках проекту студентам запропоновано широку та різноманітну программу освітнього спрямування та відпочинку. Навчання для студентів є абсолютно безкоштовним, кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету.

Справжньою окрасою заходу став концерт, організований силами студентів медичного коледжу та студентів Університету третього віку.

Система Orphus