Ви тут:
здоров’я Медицина Полтавщина Суспільство 

В яких районах Полтавщини найбільше хворіють на ГРІ

В яких районах Полтавщини найбільше хворіють на ГРІ

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 777 осіб, на 1% більше ніж попереднього тижня.

Дітей захворіло 3869, що складає 66% від усіх захворілих.

“Найвищі показники захворюваності в Котелевському та Кобеляцькому районах. Госпіталізовано 163 хворих, що складає 3% від кількості захворілих”, – йдеться у повідомленні ДУ “Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ”.

Щеплення проти грипу в області розпочаті (раніше, ніж в попередньому епідсезоні) в більшості міст та районів, щеплено з початку сезону 311 осіб.

Цього року українцям будуть доступні вакцини: Ваксігрип Тетра, виробник Франція та Джісі Флю, виробник Південна Корея. Обидві вакцини якісні та безпечні, забезпечують захист від вірусів грипу, які, за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, будуть в цьому епідсезоні циркулювати в Південній півкулі, в тому числі і в Україні. Вакцини перевірені Держлікслужбою.

Вакцинація проти грипу належить до щеплень за показаннями, вакцина може закуповуватись за кошти місцевих бюджетів, підприємств або за власні кошти громадяни. В першу чергу потребують щеплень проти грипу:

– медичні працівники, які мають більший ризик захворіти через особливості професії, ми закликаємо їх захистити себе та своїх пацієнтів та зробити щеплення від грипу;

– вагітні, яким варто пам’ятати, що грип може мати серйозні наслідки під час вагітності, натомість вакцинація проти грипу безпечна на всіх етапах вагітності;

– літні люди, грип може мати особливо серйозні наслідки, коли вам за 65;

– люди з хронічними захворюваннями, яким варто пам’ятати¸ що при хронічних захворюваннях ризик виникнення серйозних і навіть фатальних ускладнень від грипу значно підвищується.

Система Orphus