Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця запустила другий склад поїзда Київ – Маріуполь із оновлених вагонів, цей маршрут став щоденним

Укрзалізниця запустила другий склад поїзда Київ – Маріуполь із оновлених вагонів, цей маршрут став щоденним

27 жовтня Укрзалізниця запустила в перший рейс молодіжний поїзд із 350-ма представниками Української академії лідерства, які візьмуть участь у форумі “Кожне завтра розпочинається вже сьогодні”, що відбудеться днями у Маріуполі. Надалі цей поїзд курсуватиме як другий склад нічного експресу №  10/9 “Київ – Маріуполь”. Таким чином маршрут стає щоденним.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов привітав перших пасажирів та зазначив, що цей поїзд сформовано із 10-ти вагонів (3 плацкартних, 6 купейних та 1 вагона типу СВ) після капітально-відновлювального ремонту, пише “Укрзалізниця”.

“Символічно, що в цю подорож вас везе Укрзалізниця. Інфраструктура і залізниця єднає нашу країну. Цей поїзд сформований із вагонів, які у цьому році пройшли модернізацію на шести заводах Укрзалізниці, що розташовані у різних куточках України”, – наголосив він.

За словами керівника компанії, на капітально-відновлювальний ремонт цих вагонів Укрзалізниця витратила понад 140 млн грн з ПДВ.

“КВР дозволяє подовжити термін експлуатації вагона на половину його життєвого циклу – вагон можна буде використовувати на 14 років більше при нормативному терміні служби 28 років”, – розповів Євген Кравцов.

Нагадаємо, що перший склад поїзда № 10/9 “Київ – Маріуполь” курсує з 30 березня через день. За цей період ним скористалися в обох напрямках загалом 74,1 тис. пасажирів.

поширити новину: