За інформацією UEFA, cписок претендентів на нагороду виглядають наступним чином:

• захисник Матейсен де Лігт («Ювентус»);
  • форвард Вінісіус Жуніор («Реал»);
  • півзахисник Кай Хаверц («Байєр»);
  • хавбек Маттео Гендузі («Арсенал»).

Андрій Олексійович Лунін (нар. 11 лютого 1999, Красноград, Харківська область, Україна) — український футболіст, воротар іспанського клубу «Реал Мадрид», а також юнацької, молодіжної і національної збірних команд України, який на правах оренди виступає за «Реал Вальядолід».

22 червня 2018 перейшов за 9 мільйонів євро до іспанського клубу «Реал Мадрид», підписавши контракт на 6 сезонів. Представлення громадськості українського голкіпера відбулося 23 липня 2018. Дебютував за клуб у матчі Міжнародного кубка чемпіонів проти «Манчестер Юнайтед», розпочавши зустріч на лаві запасних. Після перерви вийшов на поле замість Кіко Касільї за рахунку 1:2, провів весь другий тайм і не пропустив.