Ви тут:
Спорт Суспільство 

Український футбол у дії: епатажна українка очолила аматорський клуб та відсторонила тренера

Український футбол у дії: епатажна українка очолила аматорський клуб та відсторонила тренера

Ірина Морозюк вже через декілька днів після свого приходу на місце Президента аматорського клубу “Ліон” (Львів) розпочала масштабні зміни.

Більше про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі instagram.

“Як створювався клуб , я розповіла для ютуб каналу «Бомбардир». Після першого випуску у мене виникло багато запитань до головного тренера команди. Мені потрібен час для того щоб розібратись. На час Павла Ігоровича відсторонено від посади головного тренера”, – розповіли жінка.

Ірина Морозюк – дружина колишнього гравця київського «Динамо» Миколи Морозюка, яка стала відома після своїх відвертих фото у соцмережах.

Переглянути цей допис в Instagram

Всім привіт ! Як ви знаєте вже, що я створила новий проект ! Взяла на себе обов’язки бути президентом футбольного клубу «Лион» Львів. Коли до мене прийшла така пропозиція , довго не думаючи погодилась стати в підтримку аматорського футболу саме у Львові , так як народилась в цьому місті. Як створювався клуб , я розповіла для ютуб каналу «Бомбардир». Після першого випуску у мене виникло багато запитань до головного тренера команди. Мені потрібен час для того щоб розібратись. На час Павла Ігоровича відсторонено від посади головного тренера. Вірю в наш проект, що федерація футболу Львівщини підтримає нас та дозволить надалі розвиватись та брати участь в офіційних матчах. В мене достойна команда! В кожного своя історія , але одна любов до нашої країни! Серед моїх гравців є два учасника бойових дій в АТО! Ми за єдину , сильну і незалежну Україну! Слава Україні!

Допис, поширений Ирина Морозюк (@irina_moroziuk)

Система Orphus