Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українські волейболістки у Лізі Чемпіонів розгромили хорваток

Українські волейболістки у Лізі Чемпіонів розгромили хорваток

“Хімік” взяв реванш на за програш “Младості” у першому матчі.

Як розповіли у Федерації волейболу України, головний тренер южненок приготував суперницям кілька неприємних сюрпризів. Першим стала їхня максимальна агресивність на подачах, що в підсумку вилилося у добрих 11 ейсів. Другим – завидна мобільність на блоках, завдяки яким господарки майданчику здобули 14 очок. Третім – поява у стартовому складі Дар’ї Степановської та Анастасії Маєвської, котрі вагомо посприяли втіленню у життя двох вищезазначених пунктів. Нарешті, четвертий – на диво продуктивна зв’язка Ольга Скрипак – Юлія Бойко, завдяки чому остання з них стала для хорваток найбільшим головним болем. Попри відчайдушні старання гостей на блоках, вона обводила чи «прошивала» їх на кілька порядків вправніше, ніж їй вдалося це у Загребі. І «Хімік» дуже швидко прибрав ігрову ініціативу до власних рук.

Взагалі, перших два сети виявилися ідентичними наче з копіювального паперу. В обох южненки брали кілька розіграшів на «розкачку», далі створювали шестиочкові гандикапи і тривалий час втримували здобуту перевагу, та, нарешті, видавали валідольні провали у кінцівках, хоча, все ж таки, з хепі-ендами. Відверто кажучи, їм у солідній мірі щастило, що контрдіям хорваток, яких настирливо вела за собою Катарина Павічич, у кульмінаційні моменти не вистачило точності. Особливо на подачах, де загалом підопічні Саші Іванішевича припустилися жахливих 18 помилок.

Третя ж партія тривалий час складалася на користь гостей, але в кінцівці Бойко, якій дуже вчасно допомогла Тетяна Козлова, знову схилила шальки терезів на бік «Хіміка».

Отже, «золотий сет». Утім, по-справжньому «золотим» він виявився виключно для підопічних Євгена Ніколаєва, які буквально «винесли» суперниць, без жодного шансу для останніх — 15:8.

Система Orphus