Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові візьмуть участь у навчальній місії НАТО в Іраку, — Столтенберг

Українські військові візьмуть участь у навчальній місії НАТО в Іраку, — Столтенберг

Українські військові готуються до навчальної місії Північноатлантичного Альянсу, де будуть боротися з міжнародним тероризмом. Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час за засідання Комісії Україна-НАТО, інформує Hromadske.ua.

“Україна – це один з найближчих наших партнерів. Дякуємо вам за участь у забезпечені безпеки Євроатлантичного регіону. Ваші війська є в Афганістані, Косовому, а також ви є частиною сил швидкого реагування НАТО. Знаю, що ви готуєтеся до участі у навчальній місії НАТО в Іраку, де ми спільно боремося з міжнародним тероризмом”, — сказав Столтенберг.

Читайте також: Пропонуємо предметно розглянути приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО, — Володимир Зеленський.

“Також генеральний секретар НАТО заявив про готовність посилити співпрацю з Україною. За його словами, через 10 трастових фондів союзники НАТО та партнери виділили понад 40 мільйонів євро для підтримки України у таких сферах, як бойове командування та контроль, кібероборона, медична реабілітація”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus