Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Українські військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО

Українські військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО

У Повітряних Силах спільно з Управлінням регулювання діяльності державної авіації України завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів до стандартів Альянсу. Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Фахівці інженерно-аеродромної служби тилу логістики Командування виду вже напрацювали низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України.

У Повітряних Силах завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів. Вже напрацювали низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України. Зміни розроблені відповідно до узагальненої міжнародної практики сертифікації аеродромів і положень чинного Повітряного кодексу України.

“Окрім того, в документі враховано результати досліджень із забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також нормативні документи, стандарти й практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та НАТО. Правила містять вимоги щодо облаштування аеродромів і вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків із метою забезпечення безпеки польотів за визначених експлуатаційних мінімумів. В інженерно-аеродромній службі тилу логістики очікують, що новий документ вступить у дію ще до кінця року”, – йдеться у повідомленні.