Українські клуби у Лізі Європи: два бали на двох

Якщо нічию для “Олександрії” можна вважати успіхом, то для “Динамо” – справжньою невдачею.

У четвер, 24 жовтня, відбулися матчі 3-го туру другого за силою клубного турніру Європи, у якому виступають два представники України — київське “Динамо” та “Олександрія”.

Копенгагену” вдалося забити динамівцям вже з першої спроби. Георгій Бущан припустився помилки при спробі винести м’яч зі своєї штрафної, пославши м’яч точно на ногу гравцеві Копенгагена. Данці швидко провели атаку, відправили м’яч в штрафну, де Стаге скинув м’яч на ногу нападаючому гостей Сотіріу, а той потужно пробив під поперечину.

Ледве почався другий тайм, як Динамо відігралося. На 53-й хвилині Артем Шабанов головою замкнув подачу Віктора Циганкова зі штрафного — 1:1.

Ще раніше “Олександрія” несподівано зіграла внічию з французьким “Сент-Етьєном” (1:1), причому обидва забив захисник “Сент-Етьєна” Габріел Сілва. Спершу він сильним ударом у дальній кут засмутив Юрія Паньківа, але потім зрізав м’яч у власні ворота після прострілу з лівого флангу.