Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

 

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує  до участі в ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі  дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

9 листопада 2019 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Благодійної організації «Фонд інновацій та розвитку» відбудеться ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.